Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.0
The DuchessRated ★ 2.5
Cheaper by the DozenRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0