Series
Ratings
72
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.5- Precious FamilyRated ★ 2.5
- My Friend Is Still AliveRated ★ 3.0
- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0