Titles you rated
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0