Movies
Ratings
317
The BatmanRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5