Series
Ratings
16- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0