Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Faces PlacesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0