Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0