Movies
Ratings
86
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0