Movies
Ratings
146
The Great BattleRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The ExecutionerRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
DenialRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0