Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5