Movies
Ratings
211
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
League of GodsRated ★ 0.5
Self/lessRated ★ 3.0
The DoubleRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0