Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0