Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
HalfwayRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 0.5
TangledRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
DamageRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5