Movies
Ratings
186
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
BrightRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Unknown GirlRated ★ 4.5