Movies
Ratings
33
Fabricated CityRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0