Series
Ratings
156
Rascal SonsRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 2.5
We Broke UpRated ★ 3.0
Falling for ChallengeRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 3.0
Make a Woman CryRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
The PromiseRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
My First TimeRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0