Movies
Ratings
377
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5