Titles you rated
Stuart LittleRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5