Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0