Movies
Ratings
155
ConstantineRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5