Movies
Ratings
71
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0