Movies
Ratings
64
DreamgirlsRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5