Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5