Titles you rated
Terminator SalvationRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0