Titles you rated
Over the HedgeRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
SingRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0