Movies
Ratings
48
Police StoryRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0