Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0