Movies
Ratings
60
Let the Right One InRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 3.5