Titles you rated
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 1.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 2.0
DriveRated ★ 5.0