Titles you rated
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
CollateralRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5