Movies
Ratings
202
Café SocietyRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 3.5