Series
Ratings
199
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0- Ben 10Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.0