Series
Ratings
59
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0