Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
The Iron GiantRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
Homeward Bound: The Incredible JourneyRated ★ 5.0