Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0