Series
Ratings
59
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 4.0