Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Werewolf by NightRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5