Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0