Series
Ratings
21
Let's EatRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0