Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
La PalmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 1.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Pyramid GameRated ★ 1.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5