Series
Ratings
152
HeartstringsRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
The Sound of Your HeartRated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Woman with a SuitcaseRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0