Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.0