Series
Ratings
41
Futurama Season 1Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 3.5
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Louie Season 5Rated ★ 4.0
- Louie Season 4Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0