Titles you rated
LeonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5