Series
Ratings
111
LuciferRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- OuroborosRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 4.5
HERORated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5