Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 2.5
La maison de HimikoRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0