Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5