Series
Ratings
29
Lovely RunnerRated ★ 3.5- I Love You Just a Little BitRated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
UnframedRated ★ 2.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Be;TwinRated ★ 2.5
Jessica & KrystalRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Our Little Summer VacationRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0