Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0