Movies
Ratings
576
FollowingRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 3.5
3096 DaysRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 1.5
ZodiacRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Mean Girls 2Rated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5